przejdź do treści
UE
dnia 20.03.2023 roku

Seniorzy pomaszerowali po wiosnę

W sobotę, 18 marca odbyła się II edycja Marszu Seniora z okazji Dnia Wiosny.
 
Uczestnicy wydarzenia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział rejonowy w Gryficach wraz z Przewodniczącą Anna Tchorowską przemaszerowali ulicami miasta do ścieżki rekreacyjnej Zdroje, gdzie następnie pokonali dystans na odcinku 1,5 km w rywalizacji nordic walking. Nie zabrakło młodzieży z klasy sportowej z ZS im. Czesława Miłosza w Gryficach która przeprowadziła specjalnie przygotowaną rozgrzewkę jak i wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie z Panią Dyrektor Renatą Gródecką, którzy dopingowali seniorom w aktywnej rywalizacji.
 
O przygotowanie pysznej zupy regeneracyjnej zadbało Nadleśnictwo Gryfice. Na miejscu obecni również byli członkowie Stowarzyszenia Diabetyków wraz z Przewodnicząca Ireną Dębicką.
 
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, Przewodniczący Rady Gminy Gryfice Tomasz Kaszlej oraz Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Gryfice Teresa Domagalska.
 
Całe wydarzenie zorganizowało Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział rejonowy w Gryficach, Powiatowe Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji w Gryficach, Starostwo Powiatowe w Gryficach/Powiat Gryficki oraz Nadleśnictwo Gryfice. Cieszymy się że w tym roku uczestniczyła młodzież i dzieci.
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA