przejdź do treści
UE
z dnia 29.07.2022 roku

Sesja Absolutoryjna Rady Powiatu Gryfickiego

Dnia 29 lipca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyła się XLVII sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji. Przedmiotem obrad były przede wszystkim sprawozdanie roczne z wykonania budżetu Powiatu Gryfickiego za 2021r. oraz sprawozdanie finansowe Powiatu za 2021r.
 
Po wysłuchaniu m.in. wprowadzenia, które wygłosił Przewodniczący Zarządu - Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, a także prezentacji uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii dotyczącej sprawozdania Zarządu Powiatu w Gryficach z wykonania budżetu za 2021 r., radni większością głosów udzielili absolutorium dla Zarządu Powiatu Gryfickiego.
 
Ponadto podczas sesji podjęto m.in. uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Zachodniopomorskiemu, uchwałę w sprawie woli zawarcia porozumienia pomiędzy Powiatem Gryfickim i Powiatem Kołobrzeskim w zakresie powierzenia zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego oraz uchwałę w sprawie rozpatrzenia petycji mieszkańców Wsi Bieczyno, Gorzysław, Nowielice, Roby w sprawie remontu drogi powiatowej 3123 Z na odcinku Nowielice Gorzysław.< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA