przejdź do treści
UE
dnia 08.05.2022 roku

Gminne Obchody Dnia Strażaka

Dnia 7 maja na Placu Zwycięstwa w Gryficach odbył się Festyn Strażacki zorganizowany w ramach Gminnych Obchodów Dnia Strażaka. Uroczystość była znakomitą okazją do zaprezentowania dorobku Ochotniczych Straży Pożarnych, które na ziemi gryfickiej działają od 75 lat.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach Tomasz Kaszlej, Skarbik Gminy Gryfice Jolanta Mazurek, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele miast partnerskich Gminy Gryfice oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

W bogatym programie imprezy znalazły się m.in. występ artystyczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Red Swing Low", pokaz strażacki w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Przybiernówko, pokaz sprzętu strażackiego oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA