przejdź do treści
UE
dnia 22.11.2023 roku

Uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego 2023

Dzień Pracownika Socjalnego nieprzypadkowo obchodzony jest w Dniu Życzliwości. To właśnie codzienna działalność pracowników socjalnych i pomocy społecznej daje nadzieję i wiarę w to, że życie jest wartością samą w sobie. 
Wczoraj, 21 listopada b.r w Restauracja 32 Motel najbardziej zaangażowani w pomoc potrzebującym pracownicy socjalni z Dom Pomocy Społecznej w Gryficach Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryficach Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach Dom Pomocy Społecznej w Jarominie  Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Dom dla Dzieci w Gryficach otrzymali wyróżnienia i nagrody od Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki
ℹAnioły Powiatu Gryfickiego są szczególnym wyróżnieniem przyznawanym pracownikom powiatowych jednostek socjalnych, którzy na co dzień zajmują się udzielaniem pomocy ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Praca ta jest często niedoceniona przez społeczeństwo, choć korzystają z niej zazwyczaj osoby  potrzebujące szczególnego wsparcia. 

 

Podczas uroczystości, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz wraz z Wicestarostą Waldemarem Wawrzyniakiem, Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Grzegorzem Szafrańskim, Sekretarz Powiatu Elżbietą Ziółkowską oraz Dyrektorami Powiatowych Jednostek wręczyli pracownikom wyróżnienia oraz symboliczną figurkę anioła. Ponadto najbardziej zaangażowane w pomoc potrzebującym osoby: Pan Janusz Bodnar (POW), Pani Krystyna Podmokła (DPS GRYFICE), Pani Agnieszka Ryś (DPS JAROMIN), Pani Agnieszka Wielgus (PCPR),  Pani Marta Król (DOM DLA DZIECI) zostały uhonorowane Nagrodą Starosty za trud jaki podejmują każdego dnia wykonując swoją pracę.
 powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA