przejdź do treści
UE
dnia 24.11.2023 roku

Dzień Seniora w Płotach

Seniorzy to bardzo aktywna i pełna pasji grupa społeczna. Ich doświadczenie, mądrość oraz umiejętność ciekawego spędzania wolnego czasu, mogą być wzorem i przykładem dla młodszych mieszkańców. Tradycyjnie już 23 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Rega Arena w Płotach członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Płotach zorganizowali Gminny Dzień Seniora.

Na zaproszenie Przewodniczącej PZERiI Oddział w Płotach Pani Halina Buiłek w uroczystości wzięli udział m.in. Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak, Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska, która przekazała również najszczersze gratulacje dla Związku Emerytów od Posła na Sejm RP Jarosław Rzepa , Ksiądz Proboszcz Marek Jarząbek z Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Płotach oraz przedstawiciele Gminy Płoty.

Podczas uroczystości włodarze uhonorowali 9 jubilatów, którzy w tym roku świętowali swoje urodziny. Nie zabrakło życzeń, poczęstunku, występu artystycznego przedszkolaków oraz co najważniejsze miłej, ciepłej atmosfery.

Zapraszamy do fotorelacji >
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA