przejdź do treści
UE
z dnia 31.01.2023 roku

LIV Sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji

Wczoraj (30.01.) w siedzibie Starostwa Powiatu Gryfickiego odbyła się LIV Sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji.
Po stwierdzeniu kworum, przyjęciu porządku obrad i sprawozdania z prac Zarządu Powiatu między sesjami podjęto następujące uchwały Rady Powiatu:
  • w sprawie zmiany uchwały Nr LII/336/2022 Rady Powiatu Gryfickiego z dnia 19 grudnia 2022 roku oraz zmian w budżecie powiatu na 2023 rok.
  • w sprawie zmiany uchwały nr LII/337/2022 Rady Powiatu Gryfickiego z dnia 19 grudnia 2022 r., w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfickiego na lata 2023-2032.
  • w sprawie delegowania radnych do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W skład komisji weszli Pan Paweł Bereżnicki oraz Pan Grzegorz Szafrański.
  • w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia powiatowo-gminnego w sprawie ustanowienia Związku ZIT Obszaru Funkcjonalnego Gryfic oraz ustalenia zasad współpracy jednostek samorządu terytorialnego przy opracowaniu strategii ZIT i realizacji zadań w ramach ZIT OF Gryfic. 
  • w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu pod nazwą „Starostwo Powiatowe w Gryficach wspiera pracowników” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.
  • wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za 2022 r.
Po Interpelacjach i zapytaniach radnych, informacjach i komunikatach Przewodniczącej Rady oraz wolnych wnioskach obrady zakończono.< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA