przejdź do treści
UE
z dnia 30.06.2023 roku

Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz oraz Zarząd Powiatu Gryfickiego z wotum zaufania oraz absolutorium

Absolutorium jest wyrazem zaufania, potwierdzającym, że Zarząd Powiatu Gryfickiego właściwie zarządzał finansami Powiatu oraz dowodem uznania za wysiłek włożony w realizację zadań.

W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyła się sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji. Przedmiotem obrad były przede wszystkim sprawozdanie roczne z wykonania budżetu Powiatu Gryfickiego za 2022r. oraz sprawozdanie finansowe z roku ubiegłego.

Po wprowadzeniu przez Przewodniczącego Zarządu Ryszarda Chmielowicza - StarostY Gryfickiego a także prezentacji uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii dotyczącej sprawozdania Zarządu Powiatu w Gryficach z wykonania budżetu za 2022 r., Radni zaakceptowali realizację zeszłorocznego budżetu Powiatu udzielając tym samym wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu. Starosta Powiatu Gryfickiego podziękował Radnym za wspólny rok pracy oraz dotychczasowe wsparcie podkreślając, że jest jeszcze wiele wspólnych zadań do zrealizowania.

Gratulacje!< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA