przejdź do treści
UE
z dnia 02.10.2023 roku

LIX Sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji

W piątek (29.09.) w siedzibie Starostwa Powiatu Gryfickiego odbyła się LIX Sesja Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji.
 
Po stwierdzeniu qworum, przyjęciu porządku obrad i sprawozdania z prac Zarządu Powiatu między sesjami Rada Powiatu obradowała nad podjęciem następujących uchwał:
  • w sprawie zmiany uchwały Nr LII/336/2022 Rady Powiatu Gryfickiego z dnia 19 grudnia 2022 roku oraz zmian w budżecie powiatu na 2023 rok
  • sprawie zmiany uchwały Nr LI1/337/2022 Rady Powiatu Gryfickiego dnia 19 grudnia 2022 r. w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfickiego na lata 2023-2032. 
  • w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Zachodniopomorskiemu 
  • w sprawie zwolnienia od części obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć Dyrektora Zespołu Szkół im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie.
  • sprawie zwolnienia od części obowiązku realizacji tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć Wicedyrektora w Zespole Szkół im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie 
  • w sprawie zmiany uchwały nr LVI/360/2023 Rady Powiatu Gryfickiego dnia 19 maja 2023 r. w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnym dla Powiatu Gryfickiego
Po Interpelacjach i zapytaniach radnych, informacjach i komunikatach Przewodniczącej Rady oraz wolnych wnioskach obrady zakończono.

 
< powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA